Polecane rozwiązania

Komfort i Efektywność: nasze rekomendowane systemy ogrzewania i wentylacji

Odkryj nasze rekomendowane rozwiązania dla efektywnego i ekologicznego ogrzewania oraz wentylacji. Pompy ciepła, maty grzewcze i systemy rekuperacji to kluczowe elementy, które zapewniają komfort termiczny i oszczędność energii.

Pompy ciepła Panasonic Aquarea

Firma Panasonic angażuje swój potencjał w rozwój produktów o wyższej efektywności energetycznej. Oferowane przez firmę Panasonic pompy ciepła serii Aquarea zapewniają dużą oszczędność energii dzięki swojej wysokiej wydajności nawet w temperaturze -20°C. Pompy ciepła serii Aquarea są w całości projektowane i produkowane przez firmę Panasonic.

Seria pomp ciepła powietrze-woda Aquarea firmy Panasonic o mocy od 3 kW do 16 kW jest jedną z najbogatszych na rynku. Obejmuje ona rozwiązania dla większości obiektów, niezależnie od ich wielkości i wymagań w zakresie ogrzewania i chłodzenia. Pompy ciepła Panasonic Aquarea zapewniają idealną temperaturę pomieszczeń i produkują ciepłą wodę użytkową w prosty, tani i ekologiczny sposób poprzez wykorzystanie ciepła z otoczenia. Ich eksploatacja jest wyjątkowo opłacalna, a wpływ na środowisko naturalne – minimalny.

Elektryczne systemy grzewcze Termofol

Termofol to producent oferujący wysokiej jakości urządzenia grzewcze – folie oraz maty grzewcze, termoregulatory, folie pod lustro. Oferta firmy obejmuje tylko sprawdzone, niezawodne, wytrzymałe, a przede wszystkim przebadane produkty które objęte są wieloletnią gwarancją.

Sprawdzające się doskonale jako ogrzewanie podłogowe maty grzejne stanowią wygodną alternatywę dla klasycznej „podłogówki” zintegrowanej z instalacją C.O. Można je wykorzystywać zarówno do podstawowego, jak i dodatkowego dogrzewania łazienek, kuchni, salonów, przedpokojów oraz wielu innych pomieszczeń w domach, biurach czy obiektach użytkowych.

Folie grzewcze to nowoczesne rozwiązanie w dziedzinie ogrzewania. Proces emisji ciepła działa na zasadzie promieniowania podczerwonego, dzięki czemu ogrzewanie jest bardziej wydajne. Folia grzejna to w rzeczywistości elastyczny grzejnik.

Termoregulatory umożliwiają niezwykle precyzyjne sterowanie elektrycznym systemem ogrzewania, co ma wpływ na codzienny komfort domowników, ich zdrowie oraz wysokość rachunków za prąd. Dzięki zaawansowanym termostatom elektronicznym można utrzymywać określoną temperaturę powietrza bez konieczności regulowania każdego grzejnika z osobna.

Systemy Rekuperacji AERIS

Rekuperatory AERISnext to następna generacja znanych i cenionych central AERIS, które były obecne na polskim rynku od ponad 10 lat.
Nowe rekuperatory to owoc badań, pracy i doświadczeń holenderskich inżynierów, których doświadczenie w produkcji central wentylacyjnych w Holandii jest rozwijane już od ponad 75 lat.

Urządzenia te dedykowane są szczególnie do budynków energooszczędnych i pasywnych, gdzie niskie zapotrzebowanie energetyczne połączone z wysokim komfortem i jakością powietrza jest priorytetem.

Rekuperatory AERISnext wyposażone są w wymiennik przeciwprądowy o najwyższej sprawności oraz wentylatory promieniowe na prąd stały. Konstrukcja wentylatorów minimalizuje zużycie energii elektrycznej, co za tym idzie pozwala na utrzymanie kosztów eksploatacyjnych centrali na najniższym poziomie. Inteligentny, automatycznie regulowany układ antyzamrożeniowy zabezpiecza wymiennik ciepła przed zamarzaniem podczas niskich temperatur. Automatyczny i modulowany bypass oraz nagrzewnica wstępna, w które wyposażony jest każdy model centrali AERISnext dba o najwyższy komfort w pomieszczeniach.

SD Instalacje: nasz zaufany wykonawca instalacji grzewczych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych

SD Instalacje to specjalistyczna firma, która pomoże Ci wybrać najlepsze systemy zapewniające komfortowe warunki w Twoim domu. Doradzają, jakie rozwiązania i urządzenia wybrać, by cieszyć się wygodą na co dzień, a przy tym ograniczać straty energii i generować oszczędności. 

"Wierzymy, że wysoka jakość nie bierze się znikąd. Wiele zrealizowanych zleceń, lata nauki i doszkalania się, a także korzystanie tylko z solidnych i sprawdzonych urządzeń, sprawia, że wykonywane przez nas instalacje to naprawdę rzetelna robota. Doskonale znamy się na sprzętach, które posiadamy w naszej ofercie, dlatego ich montaż i konfigurację mamy opanowane do perfekcji. W razie ewentualnych problemów szybko i sprawnie przeprowadzamy prace serwisowe i eliminujemy awarie."

Zapisz się do naszego newsletter
Dowiaduj się jako pierwszy o promocjach, nowościach oraz wydarzeniach związanych z ERDOL HAUS.