CSR

Piotr Żyła czyli nasz ambasador

Erdol Haus to mistrzowskie domy, na które postawił sam Mistrz Świata! Mowa oczywiście o Piotrku Żyle, którego nie chyba trzeba nikomu przedstawiać. Zdobywca tytułu mistrza świata w skokach narciarskich wspiera naszą markę od samego początku jej istnienia. Możecie spotkać go na naszych stoiskach podczas targów budowlanych, w czasie dni otwartych Erdol Haus, a nawet na budowie jednego z naszych domów!

Oczywiście współpraca ta nie jest przypadkowa – Piotrek doskonale poznał technologie i materiały stojące za naszymi projektami. Niejednokrotnie towarzyszył nam na placu budowy i sam posiada swój własny dom Erdol, a konkretnie model 3 XL, który wybudowaliśmy dla niego w Ustroniu.

Chcecie spotkać się z mistrzem i jednocześnie porozmawiać o domach Erdol Haus? Śledźcie nasze aktualności – na pewno wkrótce gdzieś się razem pojawimy!

Kibicujemy Szeja Rally Team

Nie tylko nasza marka jest wspierana przez wybitnego sportowca, ale również my niesiemy wsparcie świetnym zawodnikom. Jako fani motosportu postanowiliśmy w roli sponsora wesprzeć drużynę rajdową – Jarosława i Marcina Szeja. Bracia z Ustronia to utytułowani sportowcy, którzy mają na swoim koncie między innymi tytuł Mistrza Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, czyli najwyższej klasy rozgrywek rajdowych w naszym kraju.

Obecnie bracia Szeja reprezentują ekipę Hyundai Poland Racing i dążą do osiągania kolejnych sukcesów, dostarczając swoim fanom wielu emocjonujących wrażeń. Ekipa Erdol Haus gorąco im kibicuje, więc jeśli i Wy jesteście fanami rajdów samochodowych, być może spotkamy się na jednym z najbliższych startów!

Wspieramy Przystanek Żory

Przystanek Żory to wyjątkowy festiwal realizowany dzięki determinacji i współpracy żorskich społeczników i aktywistów. Jest to otwarta impreza w woodstockowym klimacie, która co roku przyciąga wielu fanów rocka.

Pierwsza edycja odbyła się w 2016 roku i od tego czasu na stałe wpisała się do kalendarza imprez w regionie, a Erdol Haus został jednym z głównych sponsorów tego wydarzenia.

Nie bez powodu postanowiliśmy wesprzeć tę żorską inicjatywę. Zależy nam na wspieraniu lokalnej społeczności, ponieważ w naszych domach mieszka już wielu mieszkańców Żor i okolicznych miejscowości – nasze domy można zobaczyć już także między innymi w sąsiednim Rybniku czy Jastrzębiu-Zdroju.

Dzięki obecności na imprezach takich jak ta docieramy do społeczności w regionie, aby w luźnej, imprezowej atmosferze opowiadać o naszych domach i udzielać odpowiedzi na pytania wszystkich zainteresowanych.

Puchar Klubu Opti w Gdyni

Kolejną dziedziną, którą z zaangażowaniem wspiera Erdol Haus, jest żeglarstwo. Podziwiamy ten wymagający sport oraz zapał, wytrwałość i odwagę osób śmiało wypływających na szerokie wody nawet w najtrudniejszych warunkach, dlatego postanowiliśmy zostać częścią ważnego żeglarskiego wydarzenia, jakim jest Puchar Klubu Opti w Gdyni.

Mieliśmy przyjemność być jednym ze sponsorów tych wyjątkowych regat organizowanych przez Uczniowski Klub Żeglarski, które zaliczane są do Pucharu Polski Polskiego Stowarzyszenia Klasy Optimist. W czasie dwóch dni w rywalizacji wzięło udział 146 zawodników z całego kraju walczących dzielnie o rankingowe punkty. Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć swoją cegiełkę do organizacji tego niezwykłego żeglarskiego święta!

Zapisz się do naszego newsletter
Dowiaduj się jako pierwszy o promocjach, nowościach oraz wydarzeniach związanych z ERDOL HAUS.