Domy pokazowe

Odwiedź nasze domy pokazowe i poznaj Erdol Haus

Osobom rozważającym zakup jednego z naszych domów oferujemy wizytę w domu pokazowym, aby na własne oczy mogli zobaczyć, jak prezentuje się ERDOL HAUS od zewnątrz oraz od środka, zapoznać się z wykorzystywanymi przez nas rozwiązaniami i materiałami oraz poznać wszelkie szczegóły dotyczące projektu i procesu budowy. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do umawiania się na wizytę w domach pokazowych.

Dom modelowy ERDOL HAUS
Mikołów, ul. Kwiatowa 2B, woj. śląskie

Jeśli chcesz przyjrzeć się z bliska w pełni wykończonym i urządzonym domom Erdol Haus, możesz to zrobić w Mikołowie, gdzie na ul. Kwiatowej 2B znajdują się dwa zrealizowane przez nas budynki czekające na odwiedzających gości. Są to modele ERDOL 3 z dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 35 stopni (nowoczesny) oraz ERDOL 2 z dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 25 stopni (klasyczny).

Znajdujące się tam modele pełnią również funkcję biurową, dlatego na miejscu możesz spokojnie usiąść, aby porozmawiać z naszym przedstawicielem o szczegółach oferty i zadać wszystkie pytania, które przyjdą Ci do głowy podczas oglądania naszych domów. Serdecznie zapraszamy do umówienia się na wizytę!

Dom modelowy FOLREC
Witaszyce, ul. Roszarnicza 22A, woj. wielkopolskie

Firma FOLREC, jedyny partner marki Erdol Haus na terenie Wielkopolski, jako dom pokazowy przygotowała model ERDOL 3 z dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 35 stopni. Wnętrza zostały w pełni wykończone, dzięki czemu oglądający mogą jeszcze lepiej zapoznać się z wizją swojego przyszłego domu.

FOLREC przygotował również materiał video, na którym prezentuje wnętrze swojego domu pokazowego. Aby obejrzeć nagranie, kliknij tutaj: Jedyny w Wielkopolsce! Dom pokazowy Erdol Haus w Witaszycach k. Jarocina.

Znajdź ambasadora marki w swojej okolicy,
umów się i zobacz dom Erdol Haus na żywo

W pobliżu Twojego miejsca zamieszkania nie znajduje się żaden z naszych pokazowych domów? Nie ma problemu – możesz odwiedzić jednego z ambasadorów Erdol Haus, czyli naszych Klientów, którym pomogliśmy zrealizować marzenie o własnym domu i którzy teraz chcą pomóc w tym kolejnym rodzinom.

Aby umówić się na wizytę w domu ambasadora, wybierz jeden z punktów na poniższej mapie, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy zgodnie z przedstawioną instrukcją. Po zweryfikowaniu wprowadzonych danych otrzymasz dane kontaktowe do wybranego ambasadora.

Wczytywanie...
Zapisz się do naszego newsletter
Dowiaduj się jako pierwszy o promocjach, nowościach oraz wydarzeniach związanych z ERDOL HAUS.