Finansowanie

Sfinansuj z nami

Erdol Haus

Dom swoich marzeń

Zakup nieruchomości, budowa domu, wykończenie i urządzenie wnętrz… To wszystko kwestie, które wymagają nie tylko ogromnego zaangażowania ze strony inwestora, ale także sporego nakładu finansowego. Nie każdy dysponuje takimi środkami od ręki i co najważniejsze – nie jest to konieczne. Spełnienie marzenia o własnym domu możliwe jest także w przypadku, gdy wcześniej uzyskamy odpowiednie finansowanie, które pozwoli na realizację wszystkich niezbędnych prac.

Również w tej spawie staramy się pomagać naszym Klientom, aby mogli jak najszybciej cieszyć się swoim własnym domem ERDOL HAUS.

Skorzystaj z pomocy ekspertów

Wsparcie w uzyskaniu kredytu na zakup domu niesiemy wraz z firmą Lendi. Jest to godny zaufania pośrednik finansowy, dla którego liczy się przede wszystkim skuteczność oraz zadowolenie klientów i wysoka jakość obsługi, dlatego też zespół Lendi tworzą prawdziwi eksperci. Doświadczeni profesjonaliści dostarczają wszystkim zainteresowanym rzetelną wiedzę na temat dostępnych możliwości finansowania i pomagają w wyborze najtańszego kredytu w możliwie najkrótszym czasie. Wykorzystują fakt, że dom jest energooszczędny i wiele Banków oferuje korzystniejsze finansowanie. EKOLOGICZNY kredyt hipoteczny – to możliwe. Przekonaj się sam, że z odpowiednim doradcą jego uzyskanie jest łatwiejsze niż mogłoby się wydawać. Przekonaj się sam, że z odpowiednim doradcą uzyskanie kredytu jest łatwiejsze, niż mogłoby się wydawać.

Skontaktuj się z Ekspertem Finansowy Lendi

Choć ubieganie się o kredyt często postrzegane jest jako czasochłonna i skomplikowana kwestia, wcale nie musi takie być! Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu i pozyskanej fachowej wiedzy proces ten może przebiec bardzo sprawnie. Zachęcamy więc do zaufania naszym partnerom – z ich pomocą szybko i bez obaw postawisz pierwszy krok na swojej drodze do nowego domu oraz uzyskasz finansowanie, które pozwoli Ci na realizację planów na dogodnych warunkach dostosowanych do Twoich potrzeb i możliwości.

Bernadetta Gwóźdź
Ekspert Finansowy

tel.: +48 697 502 307
e-mail: bernadetta.gwozdz@lendi.pl

Zapisz się do naszego newsletter
Dowiaduj się jako pierwszy o promocjach, nowościach oraz wydarzeniach związanych z ERDOL HAUS.