Sprzedaż

Tanie domy drewniane
w nowoczesnej formie

Naszą misją i głównym celem jest stworzenie domu dla każdego – dla każdego z osobna. Pragniemy, aby nasi Klienci z naszą pomocą tworzyli swoją idealną, spersonalizowaną przestrzeń życiową, w której będą spędzać czas, rozwijać się, odpoczywać. Wiemy doskonale, że budowa domu to spory wydatek, dlatego dzięki zastosowaniu prostej architektury i praktycznych rozwiązań przygotowaliśmy ofertę w przystępnej cenie.

Nasz projekt jest skierowany do osób, które marzą o własnym domu, lecz do tej pory myślały, że realizacja tego marzenia jest zbyt trudna, kosztowna, czasochłonna... Pragniemy pokazać, że prawda jest zupełnie inna! Z odpowiednią pomocą każdego stać na własny dom. Wspieramy naszych Klientów w dążeniu do spełnienia swoich pragnień i celów, a pomaga nam w tym ambasador marki Piotr Żyła.

1
Skonfiguruj własny dom i spełnij swoje marzenia w prosty sposób

Chcesz przystosować projekt domu do własnych potrzeb i gustu? Nic prostszego! Wystarczy, że skorzystasz z naszego konfiguratora, który pozwoli Ci wybrać dom o odpowiedniej powierzchni, układzie pomieszczeń, nachyleniu dachu oraz kolorze stolarki. Od razu ukaże Ci się wizualizacja stworzonego projektu, a także jego wycena. Skonfiguruj swój dom juz teraz!

2
Zamów wymarzony dom zaprojektowany wedle Twojego życzenia

Jeśli stworzyłeś już własną wersję ERDOL HAUS i wiesz dokładnie, czego potrzebujesz lub masz jeszcze pewne wątpliwości i pragniesz poznać więcej szczegółów dotyczących inwestycji, skontaktuj się z naszym specjalistą. Udzieli on wyczerpującej odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania, a kiedy zdecydujesz się na zakup domu, przyjmie zamówienie do realizacji.

3
Odbierz instrukcję z kolejnymi krokami, a my zaczniemy produkować Twój dom

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas szczegółową instrukcję postępowania, w której opisane zostaną wszystkie niezbędne formalności, jakich należy dokonać przed rozpoczęciem budowy. Obejmują one między innymi zdobycie pozwolenia na budowę domu oraz adaptację projektu, czyli jego dostosowanie do warunków panujących na konkretnej działce.

4
Otrzymałeś pozwolenie na budowę? Pora przygotować płytę fundamentową

Gdy wszystkie formalności będziesz mieć już za sobą, nadejdzie pora na wykonanie płyty fundamentowej, która jest idealnym rozwiązaniem posadowienia lekkich konstrukcji na każdym terenie – nawet w najtrudniejszych warunkach. Posiada ona odpowiednią izolację od gruntu, która pozwala chronić dom przed stratami ciepła.

5
Montaż domu przez zespół ERDOL HAUS w ciągu 5 dni roboczych

Kiedy wszystkie zadania, które leżą w Twojej gestii, zostaną wypełnione, na budowę wkroczy nasz zespół i rozpocznie montaż domu z elementów wcześniej przygotowanych w naszej fabryce. Dzięki prefabrykacji ścian, stropu i dachu całość prac przebiegać będzie bardzo szybko i potrwa około 5 dni roboczych.

6
Wykończ wnętrza i ciesz się swoim własnym domem!

Ostatnim krokiem na Twojej drodze do ukończenia domu będzie jego wykończenie. Wybór podłóg, płytek, tapet, mebli i innych elementów jest trudniejszy, niż się wydaje, dlatego zachęcamy do zainspirowania się naszymi projektami wnętrz, które odnajdziecie w zakładce „Galeria”. Kiedy i ten etap budowy się zakończy, będziesz mógł w pełni cieszyć się życiem w swoim własnym domu!

Jak widać, do osiągnięcia celu w postaci własnego domu nie potrzeba wiele! Wystarczy, że wybierzesz projekt, który najbardziej trafia w twoje preferencje i przystosujesz go do swoich potrzeb, a reszta pozostaje w naszych rękach. Ani się obejrzysz, a od decyzji o budowie minie zaledwie chwila do momentu, w którym odbierzesz klucze do swojego wymarzonego domu.

Skontaktuj się z nami już teraz, a za kilka miesięcy przekonasz się, że własne cztery kąty, to najlepsza inwestycja Twojego życia.

Zapisz się do naszego newsletter
Dowiaduj się jako pierwszy o promocjach, nowościach oraz wydarzeniach związanych z ERDOL HAUS.