Konfigurator domu

Projekt domu ERDOL 3 XL o powierzchni 97 m² (151 m² w wersji z poddaszem użytkowym) to projekt dla osób, które pragną mieć więcej wygodnej przestrzeni na co dzień. Dom w tej wersji to wydłużony ERDOL 3, dzięki czemu udało się zwiększyć powierzchnię salonu oraz wygospodarować osobną klatkę schodową (dla wersji z poddaszem użytkowym) lub dodatkowe pomieszczenie gospodarcze (dla wersji bez poddasza użytkowego). Jeśli zależy Ci na większym metrażu, ten projekt jest idealny dla Ciebie. Zastosowane w nim nowoczesne technologie i ekologiczne rozwiązania, sprawiają, że jest to dom energooszczędny, który funkcjonuje w harmonii z naturą. Do budowy wykorzystuje się drewno KVH stanowiące podstawę całej konstrukcji. Odpowiednio dobrane materiały izolacyjne sprawiają, że dom chroniony jest przed stratami ciepła.

Projekt ERDOL 3 XL w wybranej konfiguracji posiada dach dwuspadowy bez poddasza użytkowego o kącie nachylenia 25 stopni oraz wyposażony jest w stolarkę PCV firmy Kommerling w kolorze białym.

Co zawiera wybrana konfiguracja
Zawartość oferty
 1. Projekt budowlany
 2. Prefabrykowane ściany zewnętrzne z przygotowanymi peszlami pod instalację elektryczną i miejscami montażu instalacji wodno-kanalizacyjnej, ociepleniem styropianem, siatka i klej
 3. Prefabrykowane ściany wewnętrzne z przygotowanymi peszlami pod instalację elektryczną i miejscami montażu instalacji wodno-kanalizacyjnej
 4. Konstrukcja wiązarowa dachu – bez zamykania/wycieplenia stropu i dachu
 5. Pokrycie dachowe – dachówka betonowa
 6. Transport
 7. Montaż elementów prefabrykowanych
 8. Stolarka okienna wraz z montażem 
 9. Drzwi wejściowe wraz z montażem
 10. Montaż pokrycia dachowego i orynnowania
Po stronie inwestora
 1. Adaptacja projektu do działki
 2. Uzyskanie pozwolenia na budowę
 3. Zatrudnienie kierownika budowy i założenia dziennika budowy
 4. Przygotowanie płyty fundamentowej zgodnie z projektem
 5. Instalacja elektryczna
 6. Instalacja wodno-kanalizacyjna
 7. Wylewka
 8. Instalacja grzewcza
 9. Zamknięcie/wycieplenie stropu
 10. Zamknięcie/wycieplenie dachu
 11. Zagospodarowanie i aranżacja poddasza
 12. Szpachlowanie i szlifowanie ścian i sufitu
 13. Wykończenie – malowanie ścian, biały montaż
 14. Wykonanie finalnego tynku

Klientom, którzy zdecydują się na zakup ERDOL HAUS, oferujemy także pomoc w przygotowaniu płyty fundamentowej. Jest to bardzo ważna część budowy, ponieważ to właśnie na niej opierać się będzie cały budynek, dlatego należy zadbać o jej odpowiednie wykonanie. Płyta jest alternatywą dla tradycyjnych fundamentów, a jej głównymi zaletami są zdecydowanie krótszy czas realizacji oraz izolacja termiczna. Wybór tego rozwiązania przyspiesza też kolejne etapy budowy – wykorzystanie płyty fundamentowej pozwala skrócić czas budowy nawet o kilka tygodni.

Poznaj wnętrza domów szkieletowych

Abyś mógł dokładnie zapoznać się z projektem ERDOL HAUS, postanowiliśmy zobrazować jego wygląd i przygotowaliśmy dla Ciebie wirtualny spacer, dzięki któremu poznasz układ domu oraz rozmieszczenie poszczególnych pomieszczeń. Mamy nadzieję, że przykładowy projekt wystroju wnętrz stworzony przez naszych projektantów, będzie dla Ciebie pomocną inspiracją na etapie wykańczania budynku i pozwoli Ci wyobrazić sobie, jak pięknie może wyglądać życie w Twoim własnym domu.

Wczytywanie...