Dlaczego ERDOL HAUS

Poznaj wszystkie zalety domów ERDOL HAUS

1
Wysoka jakość materiałów

Podstawowym elementem stojącym za wysoką jakością domów Erdol Haus jest certyfikowane drewno KVH o klasie twardości C24. Oznacza to, że drewno jest suszone komorowo do 15% wilgotności. To właśnie dzięki niskiej zawartości wilgotności drewno jest wyjątkowo odporne na odkształcenia takie jak skręcenia oraz pęknięcia, co z kolei sprawia, że konstrukcja domu jest pewna i solidna. Nasze drewno poddawane jest także dodatkowym kontrolom jakości, dzięki czemu możemy dać naszym Klientom 30-letnią gwarancję na statykę i konstrukcję budynku.

Szczególną uwagę przykładamy również do wyboru pozostałych materiałów budowlanych oraz elementów wykończenia domu takich jak odpowiednia izolacja czy wykończenie dachu. Więcej na ten temat można przeczytać w zakładce „Technologia”.

2
Dokładne wykończenie realizowane przez fachowców

Wykorzystanie odpowiednio przygotowanego drewna do tworzenia konstrukcji domu sprawia, że prace wykończeniowe mogą być zrealizowane z dużą precyzją, a ściany i sufity pozostają równe i nie pojawiają się na nich ślady pęknięć.

Oczywiście jakość naszych domów wynika nie tylko z materiałów najwyższej jakości, ale także z dokładności, z jaką wykonujemy wszystkie prace produkcyjne, montażowe oraz wykończeniowe. Nasi eksperci już na etapie prefabrykacji domu w nowoczesnym parku maszynowym dbają o to, aby każdy element został prawidłowo przygotowany. Następnie doświadczona ekipa specjalistów zajmuje się montażem domu i, jeśli została wybrana taka opcja, doprowadzeniem budynku do stanu deweloperskiego.

3
Komfort użytkowania na co dzień

Wybór sprawdzonych materiałów i technologii oraz odpowiednia konstrukcja wszystkich elementów budynku ma realne przełożenie na komfort życia w domach Erdol Haus. Dzięki solidnej izolacji ścian zewnętrznych i dachu wnętrza są ciche i ciepłe. Strop wypełniony wełną mineralną stanowi dodatkową barierę akustyczną, dzięki czemu dźwięki na piętrze są wygłuszone. Dobrze zaplanowana wentylacja mechaniczna z rekuperacją sprawia, że w dom jest dobrze przewietrzony. Komfort gwarantuje także wykończenie dachu dachówką betonową, która bardzo dobrze wygłusza np. dźwięk uderzających kropel deszczu.

4
Brak ukrytych kosztów realizacji

Klienci Erdol Haus mogą być pewni, że koszty zakupu i realizacji domu zostaną im dokładnie przedstawione na etapie ustalania oferty i zawierania umowy. Ceny poszczególnych wersji projektów oraz dostępnych opcji są widoczne w naszym konfiguratorze, w którym każdy może przygotować dom według własnych potrzeb i upodobań. Dzięki opcji samodzielnej konfiguracji nie pobieramy dodatkowych opłat za przygotowanie projektu. Również kwestia kosztów transportu jest dokładnie przedstawiona w konfiguratorze.

Co bardzo istotne w obecnych czasach, gdy ceny na rynku budowlanym szybko się zmieniają, naszym Klientom gwarantujemy stałą cenę i zapewniamy, że koszty nie zmienią się w czasie budowy.

5
Oszczędności dzięki niskim kosztom utrzymania

Projektując domy Erdol Haus, naszym celem było stworzenie budynków, które charakteryzować się będą wysoką jakością przy jednoczesnej optymalizacji kosztów budowy i utrzymania. Postawiliśmy na wykorzystanie pewnych materiałów i nowoczesnych technologii pozwalających na ograniczenie strat ciepła i oszczędność energii. Nasze domy są dokładnie izolowane, a wykorzystanie bardzo wydajnej wentylacji mechanicznej z rekuperacją sprawia, że wnętrza są dobrze przewietrzone, dzięki czemu nie ma potrzeby częstego otwierania okien. To wszystko przyczynia się do tego, że ciepło zostaje w domu, a rachunki za ogrzewanie są niższe.

Mówiąc dokładniej, zapotrzebowanie energetyczne domu Erdol Haus wynosi średnio około 35 kWh/m2, co sprawia, że średni roczny koszt użytkowania wynosi zaledwie około 3000 zł.

6
Bezpieczeństwo Twoje i Twoich bliskich

Każdy dom powinien być przede wszystkim komfortowy i bezpieczny. Powinien być miejscem, w którym wszyscy domownicy czują się doskonale. Nasza załoga dokłada wszelkich starań, aby właśnie tak było. Dbamy o kwestie bezpieczeństwa już od początkowego etapu produkcji domu, wykorzystując drewno KVH charakteryzujące się wysoką odpornością ogniową. Zwracamy uwagę także na takie kwestie jak zabezpieczenia śniegowe niezbędne na spadzistych dachach. Czynnikiem, który ma ogromny wpływ na bezpieczeństwo i zdrowie domowników, jest też dokładne zabezpieczenie domu przed wilgocią i chłodem, o co dbamy z dużą uwagą.

Zapisz się do naszego newsletter
Dowiaduj się jako pierwszy o promocjach, nowościach oraz wydarzeniach związanych z ERDOL HAUS.