Aktualności
Śląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu
09.09.2020 12:33

Śląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu

W najbliższy weekend 12 i 13 września w Katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbędą się jedne z najważniejszych targów branży budowlanej w naszym regionie – Śląskie Targi Nieruchomości & Budowa Domu. Ta cykliczna impreza odbywa się na przemian w Chorzowie lub Katowicach już od 7 lat i co roku przyciąga wielu zwiedzających.

Targi te są skierowane przede wszystkim do osób planujących zakup mieszkania lub domu, bądź też jego budowę na Śląsku. Wydarzenie to gromadzi specjalistów, którzy prezentują swoje najnowsze inwestycje, innowacyjne technologie oraz trendy w wyposażeniu wnętrz. Historię targów tworzy już około 120 wystawców. Wielu z nich regularnie bierze udział w tym wyjątkowym wydarzeniu.

Dlaczego warto odwiedzić targi? Są tam prezentowane inwestycje zarówno z rynku pierwotnego, jak i wtórnego, dlatego wiele osób może znaleźć coś dla siebie. Część wystawców specjalnie na tę okazję przygotowuje wyjątkowe oferty promocyjne, które są aktualne jedynie w czasie trwania imprezy. Oprócz propozycji developerów zwiedzający mają możliwość poznać także oferty firm budowlanych oraz zajmujących się wykończeniem wnętrz, a także firm z sektora finansowego.

W tym roku i my dołączamy do grona wystawców! Postanowiliśmy zaprezentować naszą wizję budowy domu i przedstawić wykorzystywane przez nas technologie oraz materiały, a także idee, które stoją za naszą pracą. Pragniemy pokazać, jak może wyglądać w pełni wykończony ERDOL HAUS oraz objaśnić wszystkim zainteresowanym, na czym polega proces prefabrykacji naszych domów oraz jakie daje korzyści. Przede wszystkim jednak chcemy udowodnić, że marzenie o własnym domu jest na wyciągnięcie ręki! Zapraszamy więc serdecznie na nasze stoisko w sobotę 12 września oraz w niedzielę 13 września w godzinach od 10:00 do 16:00. Czekamy na Ciebie!

Zapisz się do naszego newsletter
Dowiaduj się jako pierwszy o promocjach, nowościach oraz wydarzeniach związanych z ERDOL HAUS.