Aktualności
Przygotowania do pierwszych targów budowlanych
09.09.2020 12:31

Przygotowania do pierwszych targów budowlanych

Już w ten weekend czeka nas wielkie wydarzenie – Śląskie Targi Nieruchomości i Budowa Domu, na których po raz pierwszy zaprezentujemy wyjątkowy projekt, jakim jest ERDOL HAUS. Przygotowania idą pełną parą! Wszystko po to, aby jak najlepiej przedstawić gościom odwiedzającym tę imprezę pomysły i wartości, które doprowadziły do powstania tego przedsięwzięcia oraz wszystkie korzyści wynikające z zamieszkania w kompaktowym, energooszczędnym domu szkieletowym.

Wiele osób uważa, że budowa własnego domu ich przerasta lub że nie są w stanie pokryć związanych z tym kosztów. Naszym celem jest udowodnić, że nie ma nic bardziej mylnego! Upragniony dom z pomocą naszych fachowców może powstać bardzo szybko i bez problemów, a koszty samej budowy oraz utrzymania da się ograniczyć do minimum.

Wszystkie te aspekty i ich szczegóły objaśniamy w naszych materiałach reklamowych, które będą czekać na Was na naszym stoisku na nadchodzących targach. Opisujemy tam dokładnie oferowane przez nas rozwiązania i dostępne konfiguracje, a także stosowane materiały budowlane, które składają się na najlepszą jakość w przystępnej cenie. Jeśli będzie taka potrzeba, nasi specjaliści z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania związane z konstrukcją domu szkieletowego oraz zaprezentują standardy i udogodnienia, jakie posiada ERDOL HAUS.

Aby jak najlepiej przedstawić wizję mieszkania w jednym z naszych domów, specjalnie z okazji targów przygotowaliśmy dla Was wirtualny spacer po w pełni wykończonym i urządzonym budynku, dzięki czemu nie tylko oczami wyobraźni, ale także na własne oczy zobaczycie, jak mogą wyglądać Wasze spełnione marzenia o własnym domu.

Zapisz się do naszego newsletter
Dowiaduj się jako pierwszy o promocjach, nowościach oraz wydarzeniach związanych z ERDOL HAUS.