Aktualności
Premiera ERDOL 3 XL – więcej przestrzeni w Twoim nowym domu
21.07.2021 14:02

Premiera ERDOL 3 XL – więcej przestrzeni w Twoim nowym domu

Po prezentacji projektu ERDOL Mini przeznaczonego dla osób kierujących się w życiu ideą minimalizmu, które chcą prowadzić wygodne życie na niewielkiej przestrzeni, przyszła pora na premierę projektu o większych rozmiarach. Mowa o domu ERDOL 3 XL.

Jeśli potrzebujesz więcej miejsca na co dzień dla siebie i swojej rodziny, ERDOL 3 XL to projekt idealny dla Ciebie! Jest to wydłużona wersja domu ERDOL 3 o powierzchni 97 m² (151 m² w wersji z poddaszem użytkowym). Posiada on większy salon idealny do spędzania czasu w rodzinnym gronie. Dzięki powiększeniu domu udało się także wygospodarować przestrzeń na dodatkową klatkę schodową w przypadku wersji domu z poddaszem użytkowym lub na dodatkowe pomieszczenie gospodarcze w przypadku wersji parterowej. Ten projekt to najlepszy wybór z naszej oferty, jeżeli najważniejsza jest dla Ciebie swoboda gwarantowana przez dużą przestrzeń do pracy, zabawy, gotowania, odpoczywania, czyli po prostu do życia.

Jak w przypadku każdego z domów ERDOL HAUS, również w tym projekcie wykorzystano nowoczesne technologie i ekologiczne rozwiązania, które sprawiają, że dom ten funkcjonuje w harmonii z naturą. Do budowy stosuje się solidne drewno konstrukcyjne KVH, a wysokiej jakości materiały izolacyjne sprawiają, że dom chroniony jest przed stratami ciepła w każdą pogodę.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nowym domu ERDOL 3 XL? Skontaktuj się z nami, a odpowiemy na każde Twoje pytanie i opowiemy o wszystkich szczegółach projektu.