Aktualności
Nowość w ofercie ERDOL HAUS – poznaj ERDOL 1
05.02.2022 10:30

Nowość w ofercie ERDOL HAUS – poznaj ERDOL 1

Obserwując uważnie potrzeby naszych Klientów oraz zmiany na rynku budowlanym postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty kolejny projekt domu – ERDOL 1. Projekt ten jest wyjątkowy, gdyż do jego budowy nie potrzeba pozwolenia.

Pragniemy, aby osoby decydujące się na realizację jednego z projektów ERDOL HAUS, stworzyły dokładnie taki dom, jakiego najbardziej potrzebują. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na dodanie do naszej oferty kolejnej wersji domu – ERDOL 1.

Jest to dom o niewielkich rozmiarach i małej powierzchni zabudowy nie przekraczającej 70 m², co oznacza, że według przepisów budowlanych do jego budowy nie jest wymagane urzędowe zezwolenie, a jedynie zgłoszenie takiego zamiaru. Pozwala to na szybkie postawienie domu bez zbędnych formalności.

Nasz najnowszy projekt ma powierzchnię 59 m²  lub 90 m² w przypadku wersji z poddaszem użytkowym. Stosunkowo niewielki metraż oraz wykorzystane podczas budowy nowoczesne technologie sprawiają, że dom ten jest wygodny łatwy w utrzymaniu. Tak jak w przypadku pozostałych projektów ERDOL HAUS, również ten wyposażony jest w ekologiczne rozwiązania, dzięki czemu funkcjonuje w harmonii ze środowiskiem naturalnym.

Jesteś zainteresowany tym projektem? Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych wersji, które możesz przetestować, przechodząc do konfiguratora domów.