Aktualności
Montaż pierwszego domu ERDOL Mini
14.05.2021 12:43

Montaż pierwszego domu ERDOL Mini

Już w najbliższą sobotę 15.05 fachowcy ERDOL HAUS przeprowadzą montaż pierwszego, pokazowego domu ERDOL Mini – naszego nowego produktu! Zacznijmy jednak od początku – dlaczego zdecydowaliśmy się na stworzenie kolejnego projektu, jakim jest ERDOL Mini?

ERDOL Mini powstał z myślą o osobach, które marzą o własnym domu za niewielkie pieniądze i bez zbędnych formalności. Dzięki niewielkim rozmiarom ERDOL Mini może zostać wzniesiony bez zezwolenia. Wystarczy jedynie zgłoszenie budowy, aby po kilku tygodniach móc wznieść konstrukcję. I choć budynek ma zaledwie 35 m2 to, za sprawą dobrze przemyślanego rozkładu pomieszczeń i wykorzystaniu antresoli, znajdzie się w nim miejsce na wszystko, co potrzebne, aby codzienne życie uczynić wygodnym.

Jak wszystkie nasze domy, również ten jest wykonany z ekologicznych materiałów o wysokiej jakości, a jego budowa i utrzymanie generują niewielkie koszty. Z kolei dzięki prefabrykacji elementów konstrukcji montaż domu przebiega szybko i sprawnie.

Więcej szczegółów dotyczących projektu ERDOL Mini oraz relacja z montażu pierwszego domu już wkrótce pojawią się na naszej stronie!