Aktualności
Montaż osiedla 10-ciu budynków ERDOL 3 w Orzeszu
12.10.2020 11:29

Montaż osiedla 10-ciu budynków ERDOL 3 w Orzeszu

ZOBACZ, JAK PRZEBIEGA BUDOWA BUDYNKU ERDOL 3 !
Już w czwartek 15 października będą mogli Państwo oglądać "na żywo" i "w realu" budowę domu ERDOL 3.
Od godz. 8.00 można obserwować montaż domu ERDOL HAUS na budowie w Orzeszu (ul. Tulipanów) . Pijąc pyszną kawę, będą mogli Państwo obserwować stawianie energooszczędnego budynku ERDOL 3 i spotkać się z naszym konsultantem w mobilnym biurze klienta.

Przy ulicy Tulipanów w Orzeszu powstaje zamknięte osiedle 10 energooszczędnych domów ERDOL 3 - na podstawie wyjątkowo praktycznego projektu. Domy charakteryzują się bardzo tanią eksploatacją, zwartą bryłą, prostotą i możliwością zamieszkania przez rodziny 4-6 osobowe. Na 82m2 zmieściliśmy wszystko co potrzeba do wygodnego życia - nie marnując przestrzeni i Twoich pieniędzy! Masz do dyspozycji przestronny salon z kuchnią, jadalnią oraz dużą spiżarnią, duży przedsionek, trzy przestronne, ustawne sypialnie i sporą łazienkę z miejscem na wannę i prysznic oraz pralkę.

W ciepłe dni wypijesz ulubioną kawę w swoim własnym ogródku - przy akompaniamencie śpiewu ptaków z dala od wielkomiejskiego zgiełku. 

Osiedle oddalone jest tylko 10 minut od Żor, 15 minuty jazdy od Mikołowa, 30 minut od Tychów i 35 minut od Katowic! W niewielkiej odległości znajduje się szkoła (5 minut), przedszkole, przystanki autobusowe i lokalne sklepy. 

Budynki wykonane są w podwyższonym standardzie zamkniętym z  najwyższej jakości materiałów - elewacja styropianowa 12 cm z klejem firmy STO, prefabrykowana konstrukcja ścienna, wełna mineralna 12cm ISOVER, płyty Fermacell. Okna pasywne (trójszybowe, U mniejsze od 0,8) i nowoczesne drzwi wejściowe WIKĘD. 

Dach pokryty jest dachówką betonową BRAAS a tynk na zewnątrz jest nowoczesny, trwały i łatwy w utrzymaniu czystości. 

Zapisz się do naszego newsletter
Dowiaduj się jako pierwszy o promocjach, nowościach oraz wydarzeniach związanych z ERDOL HAUS.