Aktualności
Mistrzowska promocja – świętujemy sukces Piotra Żyły!
02.03.2021 09:24

Mistrzowska promocja – świętujemy sukces Piotra Żyły!

Cóż to był za konkurs! Co za emocje! W ubiegły weekend Piotr Żyła osiągnął życiowy sukces i zdobył pierwsze miejsce na Mistrzostwach Świata w Oberstdorfie w konkursie indywidualnym na skoczni normalnej.

To że Piotrek jest świetnym zawodnikiem wiedzieliśmy od zawsze. Nic więc dziwnego, że w końcu pokazał na co go stać i dał z siebie 100%! W pierwszej serii zawodów nasz Mistrz lądował na 105 metrze, tym samym plasując się na czele stawki. Druga seria to ogromne emocje i skok o długości 102,5 metrów, którym w eleganckim stylu Orzeł z Wisły zapieczętował swoje zwycięstwo. Cieszymy się ogromnie, że nasz Ambasador dołączył do zacnego grona mistrzów i oczywiście życzymy kolejnych sukcesów.

Radość nowego Mistrza szybko się rozchodzi, dlatego i my pragniemy świętować życiowe osiągnięcie Piotrka. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych Klientów wyjątkową promocję. Przy zakupie jednego z domów ERDOL w terminie do końca marca, grzejniki elektryczne firmy Atlantic o wartości około 5 tys. złotych dodajemy gratis!

Nie przegapcie swojej okazji! Skontaktujcie się z nami już teraz, aby poznać szczegóły oferty.

 

Zapisz się do naszego newsletter
Dowiaduj się jako pierwszy o promocjach, nowościach oraz wydarzeniach związanych z ERDOL HAUS.