Aktualności
Kolejna nowość w ofercie ERDOL HAUS – przedstawiamy dom ERDOL 2 XL
16.08.2021 12:58

Kolejna nowość w ofercie ERDOL HAUS – przedstawiamy dom ERDOL 2 XL

Aby zaspokoić potrzeby naszych Klientów, zdecydowaliśmy się na ponowne poszerzenie oferty, czego rezultatem jest projekt domu ERDOL 2 XL. Jest to doskonała propozycja dla osób, które nie potrzebują dużej liczby pomieszczeń, jednak chcą skorzystać z dodatkowego metrażu.

Każdy z nas ma inne potrzeby. Doskonale to rozumiemy, dlatego, mając na uwadze wygodę naszych Klientów, postanowiliśmy przygotować nowy projekt – ERDOL 2 XL. Jest to wydłużona wersja domu ERDOL 2, która oferuje więcej przestrzeni do wygodnego funkcjonowania na co dzień. Całkowita powierzchnia tego domu wynosi 82 m²  lub 130 m² w przypadku projektu z poddaszem użytkowym. Można więc uzyskać kilkanaście metrów kwadratowych więcej w porównaniu z projektem ERDOL 2.

Jednak dodatkowa przestrzeń to nie jedyny atut tego projektu. Warto pamiętać także o tym, że domy ERDOL HAUS powstają z wykorzystaniem nowoczesnych technologii, które sprawiają, że są to energooszczędne, przyjazne dla środowiska budynki. Podstawowym budulcem jest wysokiej jakości drewno KVH, a odpowiednio dobrane materiały izolacyjne zabezpieczają dom przed stratami ciepła, dzięki czemu jego mieszkańcy mogą zaoszczędzić na kosztach ogrzewania.

Jeśli interesuje Cię ten projekt, serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem, który opowie o jego szczegółach i poinformuje o wszystkich kwestiach związanych z kupnem i budową domu.