Aktualności
ERDOL HAUS – nowa marka na rynku budowlanym
08.09.2020 12:06

ERDOL HAUS – nowa marka na rynku budowlanym

ERDOL HAUS to nowa marka wywodząca się z firmy BOX HAUS, która już od 15 lat zajmuje się budową domów szkieletowych. Wieloletnie doświadczenie i ogrom zrealizowanych inwestycji sprawiają, że dokładnie znamy wymagania naszych Klientów dotyczące taniego i energooszczędnego budownictwa – takiego na, które każdy może sobie pozwolić.

Znając potrzeby rynku, postanowiliśmy wyjść im naprzeciw i stworzyć projekt domu, który nie tylko będzie odpowiedni na każdą kieszeń, ale przede wszystkim będzie zgodny z naszymi wartościami, jakimi są wygoda oraz ekologia. Tworzone przez nas domy są kompaktowe, a jednocześnie dają przestrzeń komfortową do życia. Dodatkowo istnieje możliwość spersonalizowania projektu poprzez wybór jednej z kilku wersji konstrukcji dachu oraz wersji kolorystycznej stolarki.

Bardzo ważną role odgrywają stosowane przez nas materiały i technologie budowlane. Głównym wykorzystywanym budulcem jest drewno, a więc surowiec w pełni naturalny. Poza tym w naszych domach istnieje możliwość zainstalowania instalacji fotowoltaicznej oraz systemu rekuperacji – nowoczesnych rozwiązań, które sprawiają, że budynek jest zeroenergetyczny i pozwala zaoszczędzić na kosztach energii. Kolejną istotną rzeczą w naszej pracy jest jej jakość – korzystamy z materiałów sprawdzonych producentów cechujących się wysoką wytrzymałością.

Jesteśmy bardzo podekscytowani wejściem na rynek marki ERDOL HAUS. Projekt ten został dokładnie przemyślany i dopracowany pod każdym względem. Jeśli czujesz, że to coś dla Ciebie, zachęcamy do kontaktu. Liczymy gorąco, że z naszą pomocą uda się spełnić długą listę marzeń o własnym domu.

Zapisz się do naszego newsletter
Dowiaduj się jako pierwszy o promocjach, nowościach oraz wydarzeniach związanych z ERDOL HAUS.