Aktualności
ERDOL HAUS na targach z Piotrem Żyłą w Katowicach
15.09.2020 16:27

ERDOL HAUS na targach z Piotrem Żyłą w Katowicach

W miniony weekend tj. 12 i 13 września mieliśmy okazję pojawić się w Katowicach na Śląskich Targach Nieruchomości i Budowa Domu – jednych z najważniejszych targów budowlanych w regionie. Była to pierwsza branżowa impreza, na której zaprezentował się ERDOL HAUS, a towarzyszył nam na niej niezwykły gość – Piotr Żyła!

Wydarzenie to odwiedziły setki osób, które mogły zapoznać się z najnowszymi ofertami developerskimi oraz budowlanymi, jakie w ostatnim czasie pojawiły się na rynku. Naszym głównym celem było jak najlepiej przedstawić idee i wartości, które doprowadziły do powstania domów ERDOL HAUS oraz opowiedzieć wszystkim zainteresowanym o korzyściach wynikających z zakupu energooszczędnego i ekologicznego domu szkieletowego. Przygotowaliśmy się do tego dokładnie – prezentacja, ulotki, foldery, wirtualny spacer… Sposobów na zapoznanie się z naszymi domami było wiele.

W tym wszystkim pomagał nam ambasador marki Piotr Żyła, który postanowił wesprzeć nasz projekt i z uśmiechem na twarzy wspólnie z nami prezentować zalety ERDOL HAUS osobom odwiedzającym nasze stoisko, gdzie oprócz zapoznania się z ofertą można było otrzymać autograf i zrobić sobie zdjęcie z naszym słynnym gościem. Chętnych oczywiście nie brakowało!

Na pewno możemy zaliczyć to wyjątkowe wydarzenie do udanych i długo będziemy je wspominać. Dziękujemy wszystkim odwiedzającym za miłe słowa, a naszemu ambasadorowi za wsparcie!