Domy pokazowe

Odwiedź nasze domy pokazowe i poznaj Erdol Haus

Osobom rozważającym zakup jednego z naszych domów oferujemy wizytę w domu pokazowym, aby na własne oczy mogli zobaczyć, jak prezentuje się ERDOL HAUS od zewnątrz oraz od środka, zapoznać się z wykorzystywanymi przez nas rozwiązaniami i materiałami oraz poznać wszelkie szczegóły dotyczące projektu i procesu budowy. Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do umawiania się na wizytę w domach pokazowych.

Dom modelowy ERDOL HAUS
Mikołów, ul. Kwiatowa 2B, woj. śląskie

Jeśli chcesz przyjrzeć się z bliska w pełni wykończonym i urządzonym domom Erdol Haus, możesz to zrobić w Mikołowie, gdzie na ul. Kwiatowej 2B znajdują się dwa zrealizowane przez nas budynki czekające na odwiedzających gości. Są to modele ERDOL 3 z dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 35 stopni (nowoczesny) oraz ERDOL 2 z dwuspadowym dachem o kącie nachylenia 25 stopni (klasyczny).

Znajdujące się tam modele pełnią również funkcję biurową, dlatego na miejscu możesz spokojnie usiąść, aby porozmawiać z naszym przedstawicielem o szczegółach oferty i zadać wszystkie pytania, które przyjdą Ci do głowy podczas oglądania naszych domów. Serdecznie zapraszamy do umówienia się na wizytę!

Znajdź ambasadora marki w swojej okolicy,
umów się i zobacz dom Erdol Haus na żywo

W pobliżu Twojego miejsca zamieszkania nie znajduje się żaden z naszych pokazowych domów? Nie ma problemu – możesz odwiedzić jednego z ambasadorów Erdol Haus, czyli naszych Klientów, którym pomogliśmy zrealizować marzenie o własnym domu i którzy teraz chcą pomóc w tym kolejnym rodzinom.

Aby umówić się na wizytę w domu ambasadora, wybierz jeden z punktów na poniższej mapie, a następnie wypełnij formularz zgłoszeniowy zgodnie z przedstawioną instrukcją. Po zweryfikowaniu wprowadzonych danych otrzymasz dane kontaktowe do wybranego ambasadora.

Wczytywanie...
Zapisz się do naszego newsletter
Dowiaduj się jako pierwszy o promocjach, nowościach oraz wydarzeniach związanych z ERDOL HAUS.