Aktualności
Montaż pierwszego domu ERDOL 1
14.05.2021 12:43

Montaż pierwszego domu ERDOL 1

Już w najbliższą sobotę 15.05 fachowcy ERDOL HAUS przeprowadzą montaż pierwszego, pokazowego domu ERDOL 1 – naszego nowego produktu! Zacznijmy jednak od początku – dlaczego zdecydowaliśmy się na stworzenie kolejnego projektu, jakim jest ERDOL 1?

ERDOL 1 powstał z myślą o osobach, które marzą o własnym domu za niewielkie pieniądze i bez zbędnych formalności. Dzięki niewielkim rozmiarom ERDOL 1 może zostać wzniesiony bez zezwolenia. Wystarczy jedynie zgłoszenie budowy, aby po kilku tygodniach móc wznieść konstrukcję. I choć budynek ma zaledwie 35 m2 to, za sprawą dobrze przemyślanego rozkładu pomieszczeń i wykorzystaniu antresoli, znajdzie się w nim miejsce na wszystko, co potrzebne, aby codzienne życie uczynić wygodnym.

Jak wszystkie nasze domy, również ten jest wykonany z ekologicznych materiałów o wysokiej jakości, a jego budowa i utrzymanie generują niewielkie koszty. Z kolei dzięki prefabrykacji elementów konstrukcji montaż domu przebiega szybko i sprawnie.

Więcej szczegółów dotyczących projektu ERDOL 1 oraz relacja z montażu pierwszego domu już wkrótce pojawią się na naszej stronie!